محاسبه کاربردی ارث 

کتاب '' محاسبه کاربردی ارث'' تالیف آقای '' فریبرز احمدی'' کارشناس رسمی دادگستری در رشته امور ثبتی اخیرا منتشر شده است. کتاب مشتمل بر ۳۰۹ صفحه است و مولف با دقت و در عین حال حسن سلیقه نحوه تقسیم ارث را درصورتهای مختلف آن با ذکر مثالهای روشن و بر مبنای فرمولهای قابل فهم تشریح و در جدولهای منظمی منعکس کرده است . در کتاب نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضائیه در خصوص موارد مرتبط و موادی از قانون امورحسبی نقل شده است و بالاخره در پایان کتاب نمونه هایی از اوراق قضایی مورد تقسیم ترکه و انحصار وراثت عرضه شده است.

کتاب برای کسانی که با ارث و تقسیم آن سروکار داشته باشند بسیار مفید و راهنما و کمک موثری است برای آنها که با قواعد تقسیم ارث مشکل دارند که البته اینگونه افراد در میان حقوقدانان اعم از وکیل وقاضی و دیگران کم نیستند.

/ 1 نظر / 42 بازدید
حامد

روزهاي اخير، شايد در هفتصد روز گذشته، روزي نبوده است که بيايد و حرف و سخني از حمله نباشد؛ مثل همين وقت‌ها که مي‌گويند قرار است بمبي بريزند و پاسخي دندان‌شکن ايران دريابند و پاي شيطان را به ميدان بگشايند. شايد اين نقشه باشد، شايد هم نباشد. اما نسلي که امروز هست و خاطره‌اي از جنگ دارد، در ميانه‌ وهم و حماسه گرفتار آمده و اگر خود را نيابد، هيچ ندارد. جنگي ديگر، معجوني از هزينه و فشار و تخريب است که با خود فردا و آرامش را به ارمغان مي‌آورد. اگر دربازيم که برده‌ايم بر منطق اباعبدالله وگرنه ظفر يافته‌ايم و آسوده زيستن، ارزاني‌مان. آنان که امروز از طليعه جنگ سوم جهاني سخن مي‌رانند،‌ خود ارابه‌هاشان را ساخته‌اند و بر هوس‌هاشان رانده‌اند؛ اين‌چنين مبارز مي‌طلبند تا کسي را به خيال خام‌شان در گرداب سلاح‌هاشان، فرو برند و چه باک که ما نيز ايستا‌ده‌ايم، منتظر بر آستان معبد نبرد. سلام وب زیبایی دارید به منم سری بزنید . التماس دعا